Kam za dobrou knihou?

Kam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam za oddychomKam za zaujímavosťami a poznanímKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipom

....možno na Bylinkové námestie.

V spolupráci s vydavateľstvom GRADA, predstavíme čitateľom turistického portálu www.kamkam.eu niektoré ich zaujímavé knižné tituly. O niektoré z nich budeme aj súťažiť. Prvou "našou" knižkou je dielo od francúzskeho spisovateľa, Erica de Kermela. Je autorom, novinárom, vydáva časopisy o prírode. Svojimi textami sa angažuje v oblasti ekológie a humanizmu. Toto svieže a príjemné dielko odporúčame pre chvíle oddychu na dovolenke, či doma. 

Súťaž o knihu z grada.sk

Kníhkupectvo na Bylinkovom námestí, autor: Eric de Kermel

Natália a Nathan majú dve dospelé deti a sú vo veku, kedy uvažujú o začiatku novej životnej etapy. Rozhodnú sa, že opustia Paríž a vydajú sa do pôvabného stredovekého mestečka Uzѐs na juhu Francúzska. Natália tam objaví malé kníhkupectvo, ktoré ju očarí natoľko, že sa rozhodne splniť si svoj dávny sen. Kúpi si ho a konečne môže naplno tráviť čas so svojimi milovanými knihami a ich čitateľmi. Vďaka svojej láskavosti, empatii a pozitívnemu prístupu k životu si Natália veľmi rýchlo získava srdcia návštevníkov obchodíka a postupne sa stávajú jej priateľmi. A tak toto pôvabné miesto plné úžasných kníh ožíva skutočnými príbehmi Natáliiných zákazníkov – či už je to mladučká Cloé s problematickým vzťahom s prísnymi rodičmi, neúnavný cestovateľ Filip, slepý legionár Tarik či poštár Arthur, snívajúci o živote herca...

Dobrá kniha je balzamom na dušu a liekom na rôzne neduhy a Natália vie odporučiť tú pravú na každý z nich. Nie nadarmo sa vo Francúzsku hovorí „joie de vivre“. 

Viac na: www.grada.sk

 https://www.facebook.com/GradaSlovakia/

Súvisiace články

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.