Dedičstvo UNESCO v Nemecku

Nemecko je mimoriadnou krajinou, stvorenou na objavovanie kultúry i prírody. Mnoho miest a pamiatok nesie status svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Objavte ich spolu s portálom www.kamkam.eu.

2000 rokov dlhá história zanechala v Nemecku významné stopy. Ich svedkami sú: veľkolepá kultúra a prírodné fenomény. 42 z tých najpôsobivejších budov, miest, významných priemyselných lokalít, či výnimočnú prírodu, označilo UNESCO za svetové dedičstvo. A toto dedičstvo patrí aj vám: pri každej ceste za svetovým dedičstvom UNESCO objavíte aj kúsok seba. 

Nechajte sa očariť najúžasnejšími pamiatkami dejín, vydajte sa po stopách dedičstva ľudstva: v Nemecku nájdete presne 42 pamiatok. Svetové dedičstvo UNESCO môžete v Nemecku objavovať na ôsmich trasách: tie spájajú všetkých štyridsaťdva pamiatok s ďalšími turistickými atrakciami. Aby bola vaša cesta čo najjednoduchšia, všetky trasy sa začínajú a končia v blízkosti medzinárodného letiska. 

Želáme vám krásnu a nezabudnuteľnú dovolenku plnú zážitkov v turistickej krajine Nemecko. 

Viac nájdete na: http://www.germany.travel/cz/mesta-kultura/svetove-dedictvi-unesco/svetove-dedictvi-unesco.html 

 

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.