Metalová zima

Kam za dobrým tipomKam na víkendKam za športom  v zime

V týchto dňoch sa na do regiónu Nassfeld vracia v Európe obľúbená  „tvrdá dovolenka": Full Metal Mountain – podujatie, so svojimi dvetisícimi metalovými hlavami sa vrátilo do regiónu Nassfeld, v Korutánsku!! Rocková  hudba, ktorá doslova „pasuje“ do ich života, živtoného štýlu, disdžokej, metalová scéna a chladené pivo – podujatie  Full Metal Mountains. V regióne, kde je 110 perfektne preparovaných zjazdoviek, či pri lanovkách,  počuť metalovú hudbu, centrom je údolná stanica  kabínovej lanovky Millennium-Express, kde sa predstavil kráľ heavy metal hudby Metal-Queen Doro.

Ako nám povedal usporiadateľ, pán Holger Hübner, týmto trochu „iným“ podujatím sme mali záujem, máme záujem osloviť iné publikum, ktoré v Nassfelde lyžuje, či snouborduje. Sú ešte perfektné lyžiarske podmienky, a tak je fajn, že ich môžeme aj takto využiť.

Počas víkendu sa teda odel korutánsky Nassfeld do „metalového športu“ s kapelami ako napríklad: Amon Amarth, Apocalyptica, či  Parkway Drive. Návštevníkov bude zaujímať aj dobre upravená  sánkárska dráha, túry na snežniciach či podujatia free stylu na kopcoch Nassfeldu.

www.full-metal-mountain.com

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.