Biele dni už čoskoro

06 March 2019

Už ste lyžovali s perlami na krku? Skúste to. V regiónoch Saalbach Hinterglemm Leogang a Fieberbrunn, už onedlho...

SAVE THE DATE

V dňoch 15.3. – 31.3.2019  si užijete Biele Dni v horách. Vždy ráno perfektne upravené svahy, lyžovačka doslova na bielom menčestri, popoludní si vychutnáte zasa slniečko a príjemnú pohodu. V rakúskom regióne Tirolska a  Soľnohradska, v oblasti Saalbach Hinterglemm Leogang a Fieberbrunn –   si môžete vychutnať zimu v celej jej kráse. A najmä, keď zažijete podujatie White Pearl Mountain Days, ktoré bude od 15. do 31. marca. Môžete zaujímavo stráviť dovolenku, víkend a celebrovať zimu. V tomto období bude tento región Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn akýmsi vrcholom zimy v Alpách. Medzinárodné hviezdy ako napríklad Graham Candy, Möwe, Milk & Sugar, Jamie Lewis, Karotte a mnoho iných hudobníkov, DJ -ov a spevákov sa postará o pefektnú atmosféru v rámci obľúbeného Après-Ski. Ale nielen spevácke hviezdy budú ťahákom publika. Vynikajúci kuchári, ako napríklad Markus Lorbeck a Kristian Elbo, ktorí budú na podujatí White Pearl Mountain Days variť, ponúknu hosťom vynikajúcu kuchyňu. Ponuka kulinárskych špecialít bude široká.

White Pearl Mountain Days sú  ozajstným zážitkom na konci zimnej sezóny. Región lyžiarskeho cirkusu Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn je so svojimi 270 kilometrami zjazdoviek, 70  najmodernejšími vlekmi a lanovkami a so 60 horskými chatami „príjemnou“ oblasťou rakúskych Álp. Medzinárodné hviezdy ako Graham Candy, Möwe, Milk & Sugar, Jamie Lewis, Karotte a tridsiati ďalší dídžejovia budú „spojení“ s inými hudobníkmi, ktorí zahrajú naživo –  saxofonisti, huslisti, speváci a tanečníci sú garanciou dobrej a kvalitnej zábavy a pohody v srdci krásnej horskej panorámy. Alpský životný štýl bude ozaj výnimočný: lokality na kopcoch, v horských chatách či v údoliach špeciálne nadekorujú, dámy budú mať na sebe dlhé perlové náhrdelníky. Tie organizátori odporúčajú počas podujatia, samozrejme ženám, športovkyniam, návštevníčkam … Jednoducho všetko bude biele. 

Príjemný oddych alebo športové zápolenia ponúka bohatý program s mottom „Healthy Lifestyle“. Napríklad joga v snehu ponúkne nádherné pohľady na okolitú panorámu hôr. Výlety so sprievodcom na snežniciach povedú cez nádhernú zimnú krajinu a pri  tzv. Jumping Fitness si zasa doprajete úplný relax . Navnadili sme vás?? Pozývame vás do regiónu Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, do dvoch spolkových krajín Rakúska. Je na vás, ktorú z nich si vyberiete. Soľnohradsko? Tirolsko? Pokojne aj obe, sú spojené lanovkami,  a tak sa môžete preháňať po perfektne upravených zjazdovkách, vypočuť si blues, dať si vynikajúci obed či malé občerstvenie.

Foto v článku a slider: Daniel Roos. Viac o podujatí na: www.wpmdays.at

www.fieberbrunn.com

www.saalbach.com

Súvisiace aktivity

Kam za dobrou kuchyňouKam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam za zaujímavosťami a poznanímKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na víkendKam za dobrým vínomKam za oddychomKam na turistikuKam na dovolenkuKam za športom v leteKam za športom  v zimeKam za zdravím, wellnessom
Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.