Biele dni už čoskoro

06 March 2019

Už ste lyžovali s perlami na krku? Skúste to. V regiónoch Saalbach Hinterglemm Leogang a Fieberbrunn, už onedlho...

SAVE THE DATE

V Dňoch 15.3. – 31.3.2019  si užijete Biele Dni v Horách. Vždy ráno perfektne upravené svahy, lyžovačka doslova na bielom menčestri, popoludní  si zasa vychutnáte slniečko a príjemnú pohodu. V rakúskom regióne Tirolska a  Soľnohradska, v oblasti Saalbach Hinterglemm  Leogang a Fieberbrunn – už v Tirolsk, si môžete vychutnať zimu  v celej jej kráse.  A najmä keď zažjete podujatie White Pearl Mountain Days budej  od 15. do 31. marca. Môžete zaujímavo  stráviť dovolenku, víkend a celebrovať zimu. V tomto období bude tento región  Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn akýmsi vrcholom zimy v Alpách. Medzinárodné hviezdy ako napríklad Graham Candy, Möwe, Milk & Sugar, Jamie Lewis, Karotte a mnoho iných hudobníkov a DJ -ov a spevákov sa postarajú o pefektnú atmosféru v rámci  obľúbené Après-Ski.  Ale nielen spevácke hviezdy budú ťahákom publika. Vynikajúci kuchári , ako napríklad Markus Lorbeck a Kristian Elbo na podujatí White Pearl Mountain Days budú variť, ponúknu hosťom vynikajúcu kuchyňu.

White Pearl Mountain Days sú  ozajstným zážitkom na konci zimnej sezóny. Región lyžiarskeho cirkusu Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn  je so svojimi 270 kilometrami zjazdoviek, 70 vysoko modernými vlekmi a lanovkami aj so 60 horskými chatami “príjemnou” oblasťou rakúskych Álp..Medzinárodné hviezdy ako Graham Candy, Möwe, Milk & Sugar, Jamie Lewis, Karotte a tridsiati ďalši dídžejovia budú “spojení” s inými hudobníkmi, ktorí zahrajú naživo, saxofonisti, huslisti, speváci a tanečníci sú garanciou dobrej a kvalitnej zábavy a pohody v srdci krásnej horskej panorámy. Alpský žvotný štýl bude ozaj fajnový: lokality na kopcoch, v horských chatách, či v údoliach špeciálne nadekorujú, dámy budú mať na sebe dlhé perlové náhrdelníky. Tie organizátori odporúčajú mať na sebe počas podujatia, samozrejme pre ženské pokolenie, športovkyne, návštevníčky … Jednoducho všetko bude biele. Ponuka kulinárksych dobrôt bude veľká. 

Príjemný oddych alebo športové zápolenia ponúka bohatý program pod mottom „Healthy Lifestyle“. Napríklad joga v snehu ponúkne nádherné pohľady na okolitú panorámu hôr a pokoj. Výlety so sprievodcom na snežniciach povedú cez nádhernú, zimnú krajinu a pri  tzv. Jumping Fitness si zasa doprajete úplný relax a môžete sa pri ňom doslova vybláznť. Navnadili sme vás?? Pozývame, do regiónu Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn, do dvoch spolkových krajín Rakúska. Je na vás, ktorú z nich si vyberiete. Soľnohradsko? Tirolsko? Pokojne aj obe, sú spojené lanovkami,  a tak sa môžete preháňať po perfektne upravených zjazdovkácha, vypočuť s dobré blues, či dať si vynkajúci obed, či malé občerstvenie  tam i tam…Foto v článku a slider: Daniel Roos, viac o podujatí na: www.wpmdays.at

www.fieberbrunn.com

www.saalbach.com

Súvisiace aktivity

Kam za dobrou kuchyňouKam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na turistikuKam na víkendKam za zaujímavosťami a poznanímKam za oddychomKam za športom  v zimeKam za športom v leteKam na dovolenkuKam za zdravím, wellnessom
Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.