Región Nassfeld - Korutánsko

Zaručená snehová pokrývka a 110 kilometrov lyžiarskych svahov. To je vizitka oblasti, ktorá sa každý rok umiestňuje v TOP desiatke lyžiarskych stredísk v Rakúsku.

Investícia 26 miliónov €

Investované peniaze pred touto sezónou smerovali hlavne do vylepšenia komfortu lyžiarov. Nová šesťmiestna sedačková lanovka Rudnigsattel dostala vyhrievané sedadlá, lanovkám pribudli aj zaťahovacie ochrany pred snežením, aby lyžiari mali komfort aj v horšom počasí. Rozšírili niektoré zjazdovky, pribudli snežné delá. Tiež nová lyžiareň s vyhrievanými skrinkami priamo na zjazdovke, sieť autobusových spojení je od tejto sezóny tiež bohatšia. A pribudli aj ubytovacie kapacity.

Skimovie – zjazdy ako na pretekoch

V Nassfelde nájdete tri pretekárske zjazdy Skimovie, kde si môžete otestovať svoju rýchlosť. Samostatne, alebo s nejakým súperom.

Najväčší Snowpark v Korutánsku!

K neobvyklým zážitkom na snehu nabáda jedinečný snowpark Gartnerkofel, ktorý je vhodný pre profesionálov, ale aj začiatočníkov.

Freeride zóny

Prašanový raj! Na označených miestach pre freeride lyžovanie nájdete ideálne podmienky na šantenie v neupravenom snehu. A veľmi často na vás bude čakať prašan, v ktorom sa, a to potvrdí každý milovník lyžovania, jazdí najlepšie.

Route 66

Stačí prejsť trasu s týmto označením a vyhrať. V priebehu jedného dňa sa musíte zviesť na všetkých šesťsedačkových lanovkách a môžete vyhrať 6-dňový skipas na 6 rokov!

VIAC INFORMÁCIÍ NÁJDETE NA: www.nassfeld.at/cz

NTC Blue Day Funsport

Máte chuť vyskúšať niečo nové? V športovom centre NTC Funpark sa na snehu zabavia všetci. Aj tí, čo nelyžujú. Veď existujú aj alternatívne zimné športy.

Kiná v Nassfelde

Vychutnajte si nezabudnuteľné panorámy hôr v pohodlných ležadlách. Kulisa kina obrovských rozmerov sa  postará o váš relax.

Nassfeld PhotoPoints

Stačí stlačiť gombík, zaujať pozíciu a chvíľku počkať. Vaše fotografie je za chvíľku k dispozícii v našom archíve. Môžete ju poslať ako e-pohľadnicu!

Nassfeld slnečné hodiny

Slnečné počítadla, tzv. "Sonnen Spots" sú nainštalované na dvoch dôležitých miestach, a to pri hornej stanici lanovky Gartnerkofel a pri hornej stanici lanovky Madritsch. Tam sa dozviete viac informácií o tejto oblasti, ktorá patrí k najslnečnejším v Rakúsku.

Nordic Competence Center

V centre klasického lyžovania môžete bežkovať, alebo si vyskúšať biatlon.

Zimná karta Premium

S kartou PREMIUM Skipass máte veľa zliav a výhod. Pri ubytovaní v niektorom zo 180-tich zariadení s označením  "PREMIUM Partnern" môžete okrem iného využiť nasledujúce zľavy a výhody:

Zľavy pri zakúpení skipasov (% zľavy podľa sezóny)

Depot za zvýhodnenú cenu (spodná stanica lanovky Millennium-Express)

Zľava pri zapožičaní lyží pre dieťa (už od 1 € na deň)

Zľava pri zapožičaní lyží pre dospelého (už od 36 € na tri dni)

Možnosť zakúpenia skipasov na hotelovej recepcii (neplatí pri všetkých partneroch!)

 

 VIAC INFORMÁCIÍ NÁJDETE NA: www.nassfeld.at/cz

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.