Dotkni sa raje v ZOO Zlín

Kam za zaujímavosťami a poznanímKam za dobrým tipomKam na turistikuKam na víkend

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy připravila pro veletrh ITF Slovakiatour v Bratislavě (29.1. - 1.2. 2015) prezentaci turistické nabídky regionu Východní Morava na stánku Zlínského kraje. Ten se v Bratislavě prezentuje nabídkou turistických atraktivit Slovácka, Valašska, Kroměřížska, Zlínska a Luhačovicka. Dominantou stánku je výzva „Dotkni se rejnoka“. To není nadsázka, ale ojedinělá nabídka zlínské zoologické zahrady, která v expozici Zátoka rejnoků umožňuje tyto unikátní paryby nejen vidět, ale také se jich dotýkat či krmit. Další nabídky souvisejí s Květnou zahradou v Kroměříži (památka UNESCO) či aktivní cyklistikou. Vždyť ve Zlínském kraji je vybudován jeden z největších areálu pro bikery v ČR.

Důležité informace:

  • Expozice rejnoků je jediná v ČR a střední Evropě, ZOO je nesmírně oblíbeným turistickým cílem v ČR – patří do TOP 10 v ČR.
  • Květná zahrada v Kroměříži je po rozsáhlé rekonstrukci, která jí vrátila původní podobu z doby, kdy byla založena.
  • Bike arena Vsetín, spolu s bike arénami ve Velkých Karlovicích a ve Zděchově tvoří největší resort pro zájemce o tzv. singletraily, tj. sjezd na horských kolech. Trasy jsou podobně jako v lyžování označeny modrou, červenou a černou barvou dle náročnosti, jsou určeny jak pro začátečníky, tak pro zkušené jezdce.
  • Pochopitelně budou prezentovány také další turistické atraktivity, ale také nabídky lázeňských pobytů.

Informácie a kontakt: www.vychodni-morava.cz alebo www.kamkam.eu

BH

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.