Zlínsky kraj: Biznis i oddych

Krajské mesto Zlín je už svojou podnikateľskou podstatou, ktorá sa opiera o tradície z nedávnej éry batizmu, predurčené k efektívnym a inšpirujúcim stretnutiam.

Tiež neďaleké kúpeľné mesto Luhačovice je oprávnene vyhľadávaným miestom  konania konferencií, kongresov a firemných akcií. Ponuka  mimoriadne kvalitného ubytovania, špičkovej gastronómie, relaxačných a zážitkových aktivít a konferenčných sál až pre 450 osôb v spojení s rozmaznávajúcou starostlivosťou, sú hlavnými devízami tejto lokality. Konalo sa tu napríklad stretnutie ministrov práce a sociálnych vecí EÚ počas českého predsedníctva v Rade Európskej únie.

Kompletné služby pri organizovaní konferencií, kongresov, školení i nápaditých teambuildingových akcií ponúkajú tiež wellness hotely v nedotknutej prírode horského masívu Beskydy. Napríklad rezort Valachy vo Veľkých Karloviciach má vo dvoch kvalitných hoteloch celkovú kapacitu až 200 lôžok a 6 plne vybavených konferenčných miestností, z ktorých najväčšia pojme až 250 osôb. Podobne hotely v Rožnove pod Radhoštem vedia firemnej klientele ponúknuť komplexné služby. Možnosti striedania pracovnej záťaže s aktívnym oddychom a relaxáciou robia z Beskýd atraktívnu lokalitu.

Zlínsky kraj je neprekonateľný aj v ponuke sprievodných programov. Adrenalínové zážitky v podobe letu teplovzdušným balónom, jazdy na horských kolobežkách či zoskoku padákom alebo naopak, pokojná plavba loďou po Baťovom kanáli. Aj návšteva vínnej pivničky, či ochutnávka tradičnej gastronómie alebo možno živý folklór môžu byť súčasťou vášho firemného podujatia.

Spoznajte Zlínsky kraj, región plný rozmanitosti.

 

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, East Moravia Convention Bureau

ulice J. A. Bati 5520, CZ - 761 90 Zlín,

tel.: +420 577 043 903, kongresy@vychodni-morava.cz

www.eastmoravia.com,

www.vychodni-morava.cz

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.