Aké je kráľovstvo lesa

Kam na dovolenkuKam za športom v leteKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na turistikuKam a kde sa ubytovaťKam na víkend

Návštevníci Lipna sa môžu nielen previezť na bicykli okolo jazera, či užiť si prechádzku v korunách stromov. Od 1. mája otvorilo svoje brány tiež obľúbené lesné ihrisko Kráľovstvo lesa.

Ubytovať sa už dá aj v kempe Modřín, jeho návštevníci však budú musieť dodržiavať a rešpektovať aktuálne obmedzenia. Tie spočívajú v tom, že sa nebudú môcť pripojiť na elektrickú energiu ani využiť sociálne a hygienické zázemie. Rezervácia a samotné ubytovanie bude iba po dohode s recepciou kempingu.

Nekonečné dobrodružstvo v Kráľovstve lesa

Nielen deti sa už určite tešia až budú môcť skákať na obrích trampolínach, preliezať mraveniskom a schovávať sa v bludisku. Zvieratkám v Malej lesnej zoo už tiež chýbajú ich malí kamaráti. Mačka divá, sovy, veveričky aj kozičky netrpezlivo vyhliadajú nových jarných návštevníkov. Lesné dielne Modřínek zostanú zatiaľ vzhľadom na aktuálne opatrenia uzatvorené.

V prevádzke je požičovňa zjazdových kolobežiek, ale hlavne lanová dráha Lipno Express. Ku Stezce, ktorá je otvorená denne od 10. do 18. hodiny, sa tak návštevníci dostanú nielen Stezkabusom alebo prechádzkou, ale môžu sa aj pohodlne odviezť.

Vstupenky sú k dispozícii v obchode Intersport pri centrálnom parkovisku alebo online na https://www.lipnocard.cz/shopping/eshop

„Sme radi, že sa Lipno otvára návštevníkom a možností na zážitky je čím ďalej tým viac. Verím, že sa situácia bude i naďalej zlepšovať a skoro otvoríme i ďalšie prevádzky. Noviniek je tento rok ozaj veľa a bude sa na čo tešiť,“ láka tlačová hovorkyňa areálu Lipno Olga Kneiflová.

Na zapožičanie zjazdových kolobežiek bude potrebná  online rezervácia a platba v pokladniciach pri centrálnom parkovisku alebo na Stezce korunami stromov.

Viac informácií sa dozviete na: www.lipno.info

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.