Hotel Alexandria - pýcha Luhačovíc

V doterajších siedmich ročníkoch súťaže Czech Hotel Awards zaznamenal wellness hotel Alexandria**** už šieste víťazstvo v kategórii najlepších Spa & Wellness hotelov a po druhý raz v kategórii štvorhviezdičkových hotelov v Zlínskom kraji.

Slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutočnilo ešte v marci v Prahe za účasti niekoľkých stoviek hoteliérov, odborníkov z oblasti hoteliérstva a médií. "Šesť víťazstiev v doterajších siedmich ročníkoch súťaže a naviac ocenenie v kategórii štvorhviezdičkových hotelov je mimoriadne zaväzujúce. Sme poctení, že verejnosť vníma Alexandriu ako najlepší hotel medzi wellness hotelmi v celom Zlínskom kraji a ďakujeme všetkým, ktorí pre nás hlasovali. Vyhlásenie výsledkov súťaže považujeme za jednu z najdôležitejších hotelových udalostí roka. Prvenstvo je vždy zaväzujúce a opakované prvenstvá nie sú možné bez inovácií a kvality. Cena patrí všetkým zamestnancom, ktorým i týmto ďakujem za ich vysokú profesionalitu. Dúfáme, že vedúcu pozíciu opäť obhájime v nasledujúcich rokoch a že nám hostia zostanú pri  hlasovaní verní," povedala Ing. Miloslava Fialová, riaditeľka hotela.

Dodala, že hlavnú časť klientely hotela Alexandria tvoria hostia z Česka, ktorí sa radi vracajú. Alexandria je ale veľmi obľúbená i medzi Slovákmi, predovšetkým na predĺžené víkendové pobyty. Radi ho majú aj Rakúšania či Izraelčania.

Viac informácií sa dozviete na: http://www.hotelalexandria.cz/, alebo na https://www.lazneluhacovice.cz/24943-alexandria

Všetko o kúpeľoch Luhačovice si môžete prečítať tu: https://www.lazneluhacovice.cz/

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.