Malá, ale veľká výhodami...

Kam na dovolenkuKam za oddychomKam ísť načerpať silyKam na víkendKam za zdravím, wellnessom

Malá kartička, vďaka nej máte otvorené dvere k mnohým zážitkom, má už 10 rokov. V novej zimnej sezóne vernostná a zľavová karta Liptov Region Card dostala inovovaný vizuál.. Liptov Region Cardobsahuje až päťdesiattri rôznych zvýhodnení a zliav. Vďaka karte tak môžu návštevníci počas pobytu na Liptove lyžovať so zľavou až do dvadsať percent  tak na Malinôm Brde pri Ružomberku, a  až do tridsať percent v lyžiarskom stredisku Opalisko, v Závažnej Porube. Dobrou správou je aj to, že na Opalisku si návštevníci Liptova zalyžujú už v tento piatok, kedy stredisko otvára svoju novú lyžiarskusezónu,"povedal predseda predstavenstva Oblastnej organizácie cestovného ruchu REGION LIPTOV Ján Blcháč.

Na Liptove sa lyžuje od 1. decembra v Jasnej a postupne v stredisku pod Chopkom sprístupňujú ďalšie zjazdovky. V piatok, 21. decembra sezónu otvára Ski Centrum Opalisko a o deň neskôr v sobotu, 22. decembra aj stredisko Malinô Brdo. Vďaka Liptov karte lyžiarov potešia túto zimu napríklad aj zľavy až do 45 % na lyžiarsky a snoubordový výstroj, až do 50 % na kúpanie sa, 20 % zľavy na surfovanie či lietanie v tuneli, ale aj zľavy v gastro prevádzkach až do 20 % či výhodné zľavy na atrakcie pre rodiny s deťmi. Výhodnejšie si so zľavami návštevníci Liptova nakúpia v športových obchodoch, v predajni syrov, menej zaplatia za pohonné hmoty či za taxík.

www.visitliptov.sk

Spracovala BH

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.