Zaujímavá ponuka zámku

Kam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam za oddychomKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na víkend

So skvelou prázdninovou ponukou prišli pracovníci barokového zámku Schloss Hod, neďaleko Bratislavy. V mesiaci júl majú všetky deti (0-18 rokov) od pondelka do piatka vstup na zámok Schloss Hof zdarma!!!! Onedlho bude konečne vytúžený koniec školy, ale kam s detičkami? Odpoveď na túto otázku ponúka najväčší barokový vidiecky komplex Rakúska v zámku Schloss Hof. Tu počas celého mesiaca júl budú mať deti vstup voľný. Rodičia, strýkovia, tety, starí rodičia, neváhajte už ani chvíľu a spríjemnite deťom prázdniny výletom na zámok Schloss Hof.

Miesto mnohých zážitkov…

Slúžka Johanna a paholok Paul vás prevedú novými Zážitkovými okruhmi a zároveň predstavia napínavý svet barokových povolaní: vyskúšať si môžete, aké je to viesť konský záprah, zastrieľať si na kačky pomocou vodných pištolí či nazrieť do bytu záhradníka.
Na barokovom statku načerpáte tú pravú vidiecku atmosféru. Môžete sledovať zvieratká v ich prirodzenom prostredí, na zámockých pasienkoch sa hrdo prechádzajú Eugen a Leopoldine - najmladšie prírastky z rodiny bielych oslíkov a na nežné pohladenie sa tešia mláďatká kozičiek i ovečiek v zámockom zverníku. Na návštevu zámockých komnát pozývajú ich niekdajší majitelia princ Eugen Savojský, Mária Terézia a Jozef II: na obdiv je tu interaktívna slávnostná tabuľa, rozprávkové postele a nádherný výhľad do zámockých záhrad. Aby sa najmenší návštevníci pri objavovaní areálu zámku neunavili, môžu využiť praktické drevené vozíky. Veľkej obľube sa teší i detské ihrisko. Prechádzka záhradami, ti sú naaranžované na rôzne témy alebo oddych pri knihe, ktorú si môžete zapožičať priamo v zámku a prečítať si ju v pohodlných hojdacích sieťach, sú len malou ochutnávkou z množstva rozmanitých aktivít. Osvieženie počas horúcich dní zabezpečí nielen zmrzlina ale aj ihrisko s vodnými hrami v Bäckenhofe.

Miesto:                        Schloss Hof, 2294 Schlosshof 1

Doba trvania akcie:    Pondelok až piatok od 1. do 31. júla 2016!!!

Otváracie hodiny:       Od 10:00 do 18:00 hodiny

Vstupné:                      Dieťa do  18 rokov má počas trvania akcie vstup zdarma
                                    Dospelý zaplatí: 13,-€ osoba

 BH

www.schlosshof.at

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.