Novinky z GRADA Slovakia

Kam na dovolenkuKam za zaujímavosťami a poznanímKam za dobrým tipom

Čitateľom portálu www.kamkam.eu ponúkame tipy na knihy na letné čítanie:

Morgana a Morgavsa – zábavný komiks o dvoch čarodejkách od oceňovaného českého ilustrátora Petra Kopla. Dve čarodejnice, teda, vlastne len Morgavsa. Morgana sa čarodejníckemu remeslu zatiaľ len učí a ešte jej to čarovanie nejde až tak dobre. To sa však zmení...

Dievča bez mena – je druhým dielom z krimi série s Josie Quinnovou od Lisy Reganovej. Vydavateľstvo Cosmopolis, súčasť vydavateľstva GRADA Slovakia, ponúka ďalšiu knihu z novej série obľúbenej autorky Lisy Reganovej. Tá si zahraničných aj slovenských čitateľov získala hneď prvou knihou Miznúce dievčatá, kde predstavila svoju vyšetrovateľku Josie Quinnovú. Hneď po niekoľkých týždňoch v predaji sa stala bestsellerom. V druhom prípade, s názvom Dievča bez mena, musí Josie vypátrať, či má záhadné dievča, ktoré trpí amnéziou, niečo spoločné s únosom dieťaťa, ktorá činy Josie práve vyšetruje....

Malé vinárstvo v Provensalsku – ďalšia knižka zo série "Za láskou", ktorá vás tentokrát zavedie na romantický, francúzsky vidiek.

Pláž v Chorvátsku – knižka ako stvorená na letnú dovolenku. V poradí už piata kniha zo série Romantických útekov od obľúbenej Julie Caplinovej. Pripravte si chutný letný drink, usaďte sa v tieni či na slniečku a vyberte sa s hlavnou hrdinkou Maddie na plavbu po Jadranskom mori. Čaká na vás príbeh plný chutí, vôní a tej pravej lásky, vďaka ktorému pochopíte, že partner, ktorého ste si vysnívali, môže byť nakoniec na míle vzdialený od toho, ktorý sa k vám skutočne hodí... Kniha vychádza vo vydavateľstve Cosmopolis, ktoré je súčasťou vydavateľstva GRADA Slovakia.

Onedlho súťažíme aj o knihu z vydavateľstva GRADA Slovakia

Viac aj o iných tituloch na: www.grada.sk

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.