Nedeľný piknik

Kam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam za oddychomKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na víkend

Oslava slnka a prichádzajúcich prázdnin a leta. To je motto slávnosti v parku poľovníckeho zámku Eckartsau, neďaleko Bratislavy, v Dolnom Rakúsku. Obrovská záhrada pri zámku bude kulisou pre kaukliarov, divadelníkov, divadlo luhov príde s maringotkou, rozostavané stojany budú lákať skúsiť si niečo namaľovať, visiace siete zasa na oddych alebo len si spraviť krásnu fotografiu na pamiatku pri foto stanici. Môžete len tak ležať na lehátku alebo pozorovať svoje hrajúce sa  ratolesti i odviezť sa na koči ťahaných koňmi.

Nedeľa 18. júna, od 11:00 – do 20:00 hodiny pozývame vás na slávnosť do poľovníckeho zámku Eckartsau, kde zaujímavo doznievala história rodu Habsburgovcov. Bude to deň pre snílkov, individuálnych hostí, rodiny či zvedavcov. Na tých, ktorí tu ešte neboli čaká veľa prekvapení a zaujímavého. Podujatie sa bude konať za každého počasia, vstup je voľný!

Viac informácií o programe si môžete prečítať TU

Okrem toho si nenechajte ujsť slovenské dni, je tu slovenská sprievodkyňa, mnohé informácie sú už v slovenskom jazyku. V dňoch: v stredu 5. júla, v utorok 29. augusta a v piatok, 1. septembra 2017!!

 Spracovala Beata Havranová, foto:ÖBf Archiv, FC Thomas Hantke, Alexander Haiden 

www.schlosseckartsau.at

 

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.