Adventný čas v Eckartsau už onedlho

20 October 2017

Zámok Eckartsau v nádhernom parku rakúskych lesov, v dunajských luhoch, je stále viac známym miestom kultúry a oddychu. Je celkom prirodzené, že s blížiacim sa koncom roka sa aj on oblečie do sviatočného.

Na zámku Eckartsau sa opäť rozsvietia vianočné svetlá, rozhoria sviečky, nadchádza atmosféra času adventu. Detičkám sa pri tom rozvietia očká a netrpezlivo budú čakať na Vianoce. Počas troch víkendov pred Vianocami, budú mať  teda návštevníci iný dôvod návštevy areálu zámku Eckartsau v Dunajsko-moravskom regióne. Zámok bude mať otvorené brány pre každého návštevníka a okolie sa premení na krásny adventný trh. O kulinárske pôžitky sa postarajú vystavovatelia, predávať budú produkty vynikajúcej kvality. Adventnú atmosféru počas troch víkendov doplní aj bohatý a rôznorodý program.

Vstup je voľný pre malých i veľkých!
Možnosť prístupu na prízemí!

18. & 19. november 2017

25. & 26. november 2017
ZIHRs Advent - advent floristov
Vychutnajte si rôznorodosť darčekov od výtvarníkov, remeselníkov a vianočne vyzdobený zámok Ecartsau, v lone cisárskeho parku.
(Oragnizátor: Floral Design Zihr)

2. & 3. december 2017

Adventný trh obce Eckartsau
Vystavovatelia a spolky z regiónu sa prezentujú v imperiálnom svete
(Organizátor: Obec  Eckartsau)

Upozornenie! V rámci rekonštrukčných prác bude mať časť haly v zámku lešenie! Budeme sa však i napriek tomu snažiť vytvoriť návštevníkom krásnu predvianočnú atmosféru!

Viac informácií: www.schlosseckartsau.at, FOTO: Franz Kovacs a Schloss Eckartsau

 

Súvisiace aktivity

Kam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam za oddychomKam za dobrým tipomKam na víkendKam ísť načerpať silyKam za zaujímavosťami a poznanímKam na turistiku
Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.