VIP kabínkou na Kronplatz

Kam za dobrým tipomKam na víkendKam za dobrým vínomKam za športom  v zime

V Talianskom lyžiarskom stredisku – Kronplatz prišli tento rok s novým nápadom. Rozhodli sa podporiť domácu firmu, tradičnú manufaktúru na výrobu špeciálnej vlnenej látky loden, fabriku Moessmmer v meste Brunneck, pod lyžiarskym strediskom Kronplatz.

Fabrika sa postarala o krásne čakúnenie, poťahy i závesy, ktoré VIP kabínka má. Každý je v nej VIP hosťom. Samozrejme, chýbať nesmie ani nádoba na sekt, plná toho najlepšieho... Talianskeho sektu Franciacorta Satèn.

Jedna jazda v exkluzívnej kabínkovej lanovke Kabinenbahn Alpen Connecting Kronlplatz trvá okolo 20 minút. Vyveziete sa ňou do nádhernej kulisy Dolomitov, ktoré sú od roku 2009 zapísané do zoznamu UNESCO. Je dobré si kabínku vopred objednať. Priestor v gondole je pre šesť ľudí, dva razy sa vyveziete nahor a raz dolu. Cena je 100 €. Tento zážitok si môžete rezervovať na marketing@kamkam.eu alebo priamo na: olang@kronplatz.org

Manufaktúra Moessmer, ktorá sa postarala o spomínanú výzdobu lanovkovej kabínky, vznikla v juhotirolskom Brunnecku  v roku 1894 a je jedna z mála v tomto regióne, ktoré majú ešte kompletnú produkciu látok. Jej meno a kvalitu poznajú na celom svete. Je dodávateľom pre mnohých módnych návrhárov zvučných mien. Pre spoločnosť Moesmmer je tento krok inovatívnym projektom, začiatkom spolupráce s talianskou spoločnosťou vlekov a lanoviek.

Viac informácií o regióne na www.kronplatz.com a www.kamkam.eu

FOTO: TVB Kronplatz - Harald Wisthaler, Michael Oberlechner

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.