Južné Tirolsko – zimné novinky

Na lyžiarov, milovníkov Južného Tirolska, ktorí si radi vychutnávajú krásne upravené zjazdovky a neskutočné možnosti pre lyžiarov, pripravili kompetentní v regióne ďalšie novinky: nové lanovky od Kronplatzu až po Alta Badiu.

V Alta Badii otvárajú sezónu s novou expresnou šesťsedačkou La Frain, ktorá nahradila pomalšiu štvorsedačku. Vďaka nej sa zrýchli prejazd medzi vrcholmi Piz la Ila a Piz Sorega. Na Kronplatzi budú mať lyžiari k dispozícii novú 15-miestnu kabínkovou lanovku Belvedere. Ide po rovnakej trase ako pôvodná, všetky kabínky sú vybavené wi-fi pripojením.

Na Ratschingsi majú tento rok novú krytú štvorsedačku Kalcheralm. Vo Val Gardene nahradí expresná šesťsedačka Comic II staršiu dvojsedačku. Novinkou je tiež nová čierna zjazdovka Paprika, tá priamo prepojí vrchol s hlavnou zjazdovkou na Plan de Gralba (dĺžka 1050 m).

Produkt Dolomiti Super Première - Termíny: 28.11.2015 - 20.12.2015

Dotknúť sa lyžami prvého snehu a dostať za to jeden deň lyžovania zdarma!

Pri pobyte od štyroch dní dostanete zdarma jeden lyžiarsky deň ako darček. Táto ponuka platí v hoteloch pod značkou Hotelaufenthalt (je to takmer 152 hotelov) tak ako lyžiarsky pas – pre Kronplatz, Dolomiti Superski alebo Ahrntal (Speikboden a Klausberg). A to ešte nie je všetko: niektoré požičovne lyží, ktoré sú zapojené v tejto ponuke, dostanete 20% zľavu pri požičaní lyží a oblečenia. V lyžiarskej škole dostanete zľavu tiež, a síce 15 %.

Ďalšia novinka - on-line magazín Dolomity

Južné Tirolsko, ako každý rok, pripravuje on-line magazín Dolomity. Dočítate sa v ňom o najlepších juhotirolských strediskách, nechýbajú ani tipy na zaujímavé lyžiarske túry, ako sú napríklad Giro delle Cime v údolí Hochpustertal / Alta Pusteria alebo Lagazoi v Alta Badia. Súčasťou sú tiež servisné informácie, videá z Južného Tirolska a hudba.

www.suedtirol.info/magazindolomity

Spracovala BH

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.