Už sa točí 125 rokov

Kam za oddychomKam za zaujímavosťami a poznanímKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam a kde sa ubytovaťKam na víkend

Jedna z kabín viedenského obrieho kolesa v Prátri sa dočasne premení na unikátnu hotelovú izbu. Prenocovanie však nebude v v ponuke žiadneho hotela, ide  o jednorazovú súťaž k 125. výročiu atrakcie.

Viedenské obrie koleso patrí už od roku 1897 k panoráme rakúskej metropoly. Atrakcia vysoká 65 metrov na okraji zábavného a prírodného parku Práter naviac ponúka aj obľúbený výhľad na mesto. Vybraná dvojica návštevníkov si teraz bude môcť známy výhľad vychutnať i v ojedinelých kulisách. Práve totiž prebieha medzinárodná súťaž o prenocovanie v jednej z kabín vyhliadkového kolesa. Balíček pre výhercov naviac zahŕňa spiatočnú leteckú cestu do Viedne, ďalšie dve prenocovania v blízkom hoteli, gala večeru v jednej z reštaurácií v Prátri, trojchodovú večeru v gurmánskej kabíne obrieho kolesa a nechýbajú ani lístky na MHD a viedenská turistická karta.

Súťaže sa môže zúčastniť každý plnoletý, bez ohľadu na domovskú krajinu. Podmienkou je vyplniť registračný formulár súťaže na adrese: https://roomwithaview.forreal.at a súčasne začať na Instagrame sledovať účty viedenskej atrakcie a spolupracujúceho hotela. Výhercov určí náhodný generátor čísiel. Samotný výlet bude od 23. do 26. júna.

Ďalšie informácie

Viedenské obrie koleso sa točí už 125 rokov

Foto: Špeciálna hotelová kabína obrieho kolesa © AkosBurg

https://wienerriesenrad.com

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.