Deň plný tajomstva

Kam za oddychomKam za zaujímavosťami a poznanímKam za dobrým tipom

V pondelok  31.10., sa bude v najväčšom vidieckom, barokovom areáli Rakúska konať Halloween. Malé a veľké deti majú možnosť prísť v originálnych kostýmoch, typických pre tento deň. Na malých duchov, strašidlá, ježibaby, upírov či tekvičky, čaká skvelý program pre deti.

Všetci odvážni mladí hostia sú pozvaní, aby sa od 14:00 hod. pripravili na lov na duchov v Detskom a rodinnom svete: nechajte sa namaľovať, tak aby sa vás báli, vymodelujte si farebné strašidielka a upečte halloweenské pečivo. Pracovníci pripravili aj prehliadku pre tých najmenších komnatami zámku. Špeciálny halloweenský program sa koná v interiéri barokového zámku. V prípade pekného počasia sa nezabudnite prejsť po barokových záhradách zámku a vychutnajte si krásu a farebnosť jesennej prírody. Na zámockých pasienkoch čakajú na deti roztomilé zvieratká. Nielen to, ponuka „Trasy, okruhu zážitkov“ doplní tento pestrý deň. Vďaka nej sa dozviete čosi viac o úlohách služobníctva a zároveň sa postarajú o skvelú zábavu pre celú rodinu. Prežite  jesenné dobrodružstvo na zámku Schloss Hof

 

Miesto & čas:              Schloss Hof, 2294 Schlosshof 1

31. október, v pondelok 2016
            detské dielničky začínajú o 14:00
            prehliadky pre deti v slovenskom jazyku sú o: 15:15, 16:15, 17:15 hod.

Vstupné:                       Dospelý: 13,- €, dieťa (6 – 18 rokov): 8,- €
                                    deti do 6 rokov vstup zdarma

Rodinná vstupenka stojí: 34,-€
            Detská prehliadka: 3,-€ dieťa (sprevádzajúca osoba zdarma)

Aj na toto podujatie sa vzťahuje Vaša ročná vstupenka : dospelí 34,- €   deti  19,- €

 

www.schlosshof.at/sk

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.