A môžete sa ísť kĺzať…

Kam za športom v leteKam za oddychomKam za dobrým tipomKam na víkend

Ak patríte k tým, ktorí nedokážu ani v lete nečinne ležať na deke, skočte si do Pasohlávok! Na Južnej Morave, neďaleko nádhernej Pálavy leží Aqualand Moravia, najmodernejší aquapark v Česku, ktorý uspokojí všetkých milovníkov vodných svetov a wellnes. A navyše, ponúka také adrenalínové atrakcie, pri ktorých sa vám určite zatají dych. Niekedy už vtedy, keď sa budete na ne len pozerať.

Maximum počas celého dňa

Prvú zaťažkávaciu skúšku novej sezóny už má aquapark za sebou, otvorenie letnej sezóny o ktoré sa postaral Aqualand Vinium FEST 2015. Program ďalších podujatí rozvrhnutých na celé leto, je aj tento rok mimoriadne bohatý. Aj preto, že tu razia heslo, že za vstupné by mal návštevník dostať maximum. Nejde iba o okúpanie sa, alebo relax v saunovom svete. Rodiny s deťmi i všetci ostatní návštevníci tu nájdu všetko čo potrebujú, aby mohli ostať v auquaparku celý deň. Treba priznať, že to ani nebude veľký problém, nuda naozaj nehrozí. Areál je rozľahlý a v každom jeho kúte nájdete niečo iné: kúpanie vo vnútri (celoročná prevádzka), vonkajšie bazény, trysky, oddychové zóny, teplejšie i chladnejšie bazény, relaxačné bazény s teplou geotermálnou vodou, výborný saunový svet s niekoľkými vychytávkami (napr. bazén v parnej saune). Prím však hrajú viac či menej adrenalínové atrakcie. Vyberte si podľa chuti. 

Zabudnite na klasický tobogan

Celkom 20 toboganov a kĺzačiek má celkovú dĺžku viac ako 1,7 km. Vonkajšie vodné atrakcie Abbys a Boomerang určené až pre trojmiestne rafty si môžu návštevníci vyskúšať vôbec prvýkrát v Českej republike. To čo ste zažili doteraz, ostane určite zabudnuté. Je to sila!

K dispozícii sú, okrem iných, aj obľúbené tobogany U-Wave, Supercrater, Wild River alebo Yellow Crash. Pre deti je tu mnoho atrakcií, ktoré sú prispôsobené ich veku. Aqualand ponúka celkom 12 bazénov s vodnou plochou 3000 m2, niektoré s využitím vody z miestneho geotermálneho vrtu, rozsiahlu wellness zónu Forum Romanum, slnečné a rímske kúpele. Novinkou pre túto sezónu sú nové režimy vlnobitia, chill out zóna, obchodíka, nové gastro prevádzky.

Isté je, že mnohí Slováci už v Pasohlávkach boli a slovenčinu je počuť všade navôkol. Veď to nie je tak ďaleko od Bratislavy. Do dvoch hodín by ste tam mali byť. A z iných prihraničných oblastí našej krajiny je to snáď ešte bližšie. Skúste. Určite sa vám bude páčiť.

Viac informácií nájdete na: www.aqualand-moravia.czProkop Slováček

 

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.