Tipy na cestovanie počas zlatej jesene

Je tu jeseň a mnohé krajiny a regióny Turistickej krajiny Nemecko odhaľujú svoju osobitnú krásu, pretože čaro jesene uchváti každého. Dnes sa tiež môžete dozvedieť viac o TOP 100 atrakciách a prečítať si o zážitkoch v jesennej prírode.

Slow Travel e-autom

Menšia vzdialenosť znamená viac relaxu. Cestujte po Nemecku elektromobilom uvoľnene, s prestávkami na nabíjanie a medzizastávkami, a premeníte cestu autom na príjemný výlet za pamiatkami. S približne 47 000 nabíjacími stanicami pre e-autá patrí Nemecko medzi päť najlepších krajín čo sa týka e-mobility.

Inšpirujte sa tu

Heidelberg: zámok Heidelberger Schloss © DZT/Francesco Carovillano

TOP 100

Vybrali ste si! TOP 100 atrakcií Turistickej krajiny Nemecko bolo vybraných z približne 25 000 odpovedí. Je medzi nimi aj váš favorit? Pozrite sa sami a nechajte sa inšpirovať pre ďalšie cestovateľské destinácie. 

K výsledkom

Bremm: Slučka na rieke Mozela © Adobe Stock/rphfoto

Zlaté jesenné zážitky

Žiadne letné blues! Vždy je potešujúce vedieť, že aj po odchode leta sa dejú skvelé veci. Pretože od konca septembra sa v mnohých krajinách a regiónoch Nemecka odhaľuje ich zvláštna krása a čaro jesene uchváti každého. Vychutnajte si pestrofarebné lesy a krajiny v príjemnom jesennom svetle! Predstavujeme 9 jesenných zážitkov plných pôžitkov od Severného mora až po Allgäu.

Viac informácií nájdete tu

Foto na Slideri: Bisingen: Krajina okolo hradu Hohenzollern © DZT/Florian Trykowski

Hlavné foto článku: Königstein: Krajinská cesta © DZT/Andrzej Budnik

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.