Luxus je jednoducho glamping

Kam na dovolenkuKam za oddychomKam za zaujímavosťami a poznanímKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na turistikuKam a kde sa ubytovaťKam na víkend

V záhrade, v lese, pri potoku, v džungli, na lúke, jednoducho kdekoľvek. V luxusných stanoch Lotus Belle ste v srdci samotnej prírody. Stany sú vyrobené podľa osvedčeného vzoru jurty z najkvalitnejšieho plátna. Ponúkajú maximálny komfort v priamom kontakte s prírodou. Stan si môžete postaviť kdekoľvek, môže poslúžiť aj ako dočasná základňa alebo ako luxusné miesto pre hostí pod hviezdnou oblohou.

Luxus, komfort, kempovanie, to je glamping
Stredné Slovensko? Pieniny? Záhorie? Šírava či  Vranovská priehrada? Kdekoľvek. V prírode, ďaleko od každodenných starostí a davu turistov. Luxusné kempovanie v prírode sa stáva už niekoľko rokov obľúbenou formou dovolenky. Noví "nomádi" si pritom nemusia vôbec odoprieť osobitý štýl, dizajn či pohodlie. Vysokú úroveň ubytovania v prírode zabezpečia práve luxusné stany značky Lotus Belle. 

Majú rozlohu až 65 m2 a poskytujú nielen dostatok miesta, ale aj prispôsobiteľný pôdorys a výšku viac ako 2 metre, takže v stane môžete stáť. Stany sú vybavené kokosovými kobercami na mieru alebo drevenými podlahami z masívneho dreva. K ďalšiemu vybaveniu patria špeciálne navrhnuté kachle, solárne moduly a osvetlenie. Pre romantikov telom a dušou je  model "Stargazer". Cez priehľadnú strechu môžete pozorovať hviezdnu oblohu. Zaujímavosťou je, že stan Lotus Bell sa zmestí do malého kufra a postavíte si ho za menej ako hodinu. Cena je 2.100,- €. Je dokonalým príbytkom na cestách, či záhrandým altánkom alebo stanom pri vode.

O spoločnosti:
Firma Lotus Belle vznikla v roku 2012 anglickou dizajnérkou Harriet Seddon a stala sa popredným dodávateľom vysoko kvalitných glampingových stanov. Stany značky Lotus Belle sú určené pre súkromných klientov ako aj pre firmy. Môžete si ich aj prenajať. Generálnym zástupcom celej Európskej únie je spoločnosť Glampingwelt GmbH. Založila ju Liese Gritschová, Rakúšanka, narodila sa pri Neziderskom jazere. Spoločnosť sídli vo Viedni.

www.glampingwelt.com

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.