Pestrá jeseň aj na zámku

Kam za dobrou kuchyňouKam za oddychomKam za zaujímavosťami a poznanímKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipom

Barokový zámok Schloss Hof je v októbri pestrý nielen farbami v nádhernej záhrade, ale aj pestrou ponukou rôznych podujatí. V znamení „pestrosti“ sú aj rôzne podujatia v impozantnom zámockom areáli Schloss Hof. Napríklad slávnosť Halloween, počas víkendu 26. a 27.októbra. Vtedy sa komplex zámku stane ideálnym miestom pre všetkých milovníkov tajomna, duchov a strašidiel. Čarodejnice, vampíri a strašidlá sa počas halloweenskej slávnosti budú túlať po zámku Schloss Hof a postarajú sa o výnimočné zážitky pre celú rodinu. O 11:15, 12:15, 14:15, 16:15, 17:15 hod. je pripravená strašidelná prehliadka zámku a pivničných priestorov v slovenskom jazyku pre celú rodinu. Nádherná slávnostná sála zámku bude o 13:00 a 15:00 hod. dejiskom divadla s gašparkom. V kuchyni čarodejníc zavoňajú špeciálne sušienky. A upustiť uzdu fantázie a kreativity môžu malí i veľkí v tvorivých dielničkách. Je pripravené zábavné maľovanie na tvár. Osobité čaro podujatia dotvoria vystúpenia artistov. Nenechajte si ujsť Halloween v areáli zámku Schloss Hof s množstvom zábavy s všakovakými strašidlami. 

Halloween - dielničky so strašidielkami a hľadanie duchov

31. októbara sa odvážni mladí návštevníci môžu od 14:00 hod. pripraviť na lov duchov v priestoroch Detského a rodinného sveta – nechajte sa namaľovať ako strašidlo, zabavte sa v dielničkách a upečte si halloween pečivo. Na záver sa deti vydajú po stopách duchov na zámku Schloss Hof. Prehliadky Halloween pre deti, zámku v sprievode slovenského lektora budú (o 15:15, 16:15 a 17:15 hod.) je zárukou unikátnych zážitkov, na ktoré nezabúdnete.

Termín:   26. – 27.10. |Halloweenová slávnosť
31.10. | Halloween - dielničky so strašidielkami a hľadanie duchov
Zámocký areál Schloss Hof  bude otvorený od 10.00 do 18.00 h  Miesto:    Schloss Hof 1, 2294 Schloßhof

Vstupné:  dospelý  15,- € | dieťa (6-18 rokov) 9,- € | dieťa do 6 rokov zdarma |
rodinná vstupenka (2 dospelí + max. 3 deti) 39,- €

TIP: Navštívte zámok Niederweiden s výhodnou kombinovanou vstupenkou.

Spracovala GK, foto: Schloss Hof - Astrid Knie, Hertha Humaus

www.schlosshof.at/sk

 

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.