V objektíve ľad a sneh

Kam za dobrou kuchyňouKam za oddychomKam za zaujímavosťami a poznanímKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na víkendKam za športom  v zime

Tip www.kamkam.eu: Dolina GASTEIN, známa podujatiami pre širokú kultúrnu a športovú verejnosť, sa opäť po roku stane dejiskom najväčšej prehliadky umenia v alpskom regióne vôbec. Už po siedmy raz sa ľad a sneh bude premieňať na umelecké diela pod taktovkou rôznych umelcov na uznávanom podujatí ART ON SNOW, ktoré sa začína onedlho: 27. januára a potrvá do 2. februára 2018. Mottom tohtoročného zaujímavého zápolenia umelcov je „Voda – neperlivá, tichá alebo perlivá". Téma ponúka domácim, národným i medzinárodným umelcom mnoho priestoru na ich tvorbu. Počas celého týždňa vzniknú v GASTEINE  impozantné sochy, figúry z ľadu a snehu, obrovské obrazy v snehu, fotografie, obrazy a publikum isto zaujmú aj multimediálne šou.

Viac o podujatí sa dozviete na: https://www.gastein.com/events/winter/art-on-snow/

 

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.