Oslávte Silvestra v Jeseníkoch!

Kam za oddychomKam za dobrým tipom

Silvester na horách? Perfektná dovolenka v Jeseníkoch, príjemná relaxácia v hoteli Diana, alebo v Termálnych kúpeľoch Veľké Losiny.

Wellness hotel Diana Veľké Losiny

Užite si silvestrovské wellness pobyty ba horách. Svojim hosťom ponúkame príjemné prostredie reštaurácie s výbornou kuchyňou, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších hostí. Skvelé hotelové služby a dobré zázemie pre deti zaistí zimnú dovolenku pre rodiny s deťmi. Pripravíme pre vás nezabudnuteľný Silvester 2013 v Jeseníkoch s nabitým programom. Program silvestrovského pobytu Romantic, alebo Family a bonusy k tomu.

http://www.diana-losiny.cz/ 

Špeciálne silvestrovské pobyty!  

 

Termálne kúpele Veľké Losiny

Prežite netradične Silvester 2013 v Jeseníkoch. Príďte si užiť perfektný relax, kúpeľné procedúry, výbornú kuchyňu, komfortné ubytovanie, nabitý silvestrovský program a skvelé lyžovanie v Jeseníkoch. U nás sa budete cítiť ako v bavlnke, pripravíme vám nezabudnuteľný Silvester v Termálnych kúpeľoch Veľké Losiny.

http://www.lazne-losiny.cz/

Špeciálne silvestrovské pobyty! 

 PR TEXT


 

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.