Zaleťte si z Košíc do Varšavy

Kam za dobrým tipom

Pravidelnú leteckú linku Košice – Varšava a Varšava – Košice prevádzkujú poľské aerolínie LOT. Košice sú vďaka novému spojeniu, opäť bližšie k svetu. Cestujúci z východného Slovenska a priľahlých regiónov budú mať odteraz možnosť využiť spojenia do najzaujímavejších európskych destinácií ako napríklad Štokholm, Düsseldorf, Zürich, Amsterdam, Paríž, Ženeva, Kodaň, Hamburg či Barcelona vďaka krátkemu a pohodlnému prestupovaniu vo Varšave, kde LOT ponúka prestupový čas už od 30 minút!

„Otvorením novej linky chceme cestujúcim ponúknuť tú najlepšiu alternatívu pre cesty do mnohých destinácií v rámci celého sveta,” povedal Adrian Kubicki, riaditeľ komunikácie v spoločnosti LOT.  

Odlety z Košíc sú naplánované na 5:35 ráno a spiatočné lety budú z Varšavy štartovať večer o 22:35. Do Varšavy sa lieta šesťkrát týždenne od pondelka do soboty. Prílet z Varšavy do Košíc je tiež šesťkrát týždenne. Od pondelka do piatka a v nedeľu. Letenky si môžete kúpiť od 140 eur.

em, zdroj:kosickespravy.sk, Foto: Miro Vacula

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.