Obľúbená joga zasa v údolí Gastein

V lyžiarskom stredisku Soľnohradska, v známom údolí Gastein, neďaleko Salzburgu, sa koná opäť obľúbený festival jogy - joga pre všetkých: yunion Yoga Festival 2023. Bude od 28. augusta do 3. septembra v Bad Hofgastein.

Renomovaní medzinárodní tréneri jogy, bohatý a rôznorodý program v prírode, za zlého počasia i vo vnútri - týždeň inšpirácií a pohybu. Festival sa posledné roky stal obľúbeným cieľom milovníkov jogy každého veku. Ponuka, možnosť viac ako sto podujatí, semináre, workshopy, kurzy ako správne cvičiť, dýchať priamo v krásnom Bad Hofgasteine.

Renomovaní učitelia jogy prídu z mnohých krajín sveta. Cvičiť budú aj na špeciálnej scéne – flowstage, má viac ako 500 m² , je najväčšou eventovou plochou festivalu jogy. Drevená podlaha v Gastein Alm (www.gasteinalm.at) je tichá a aj keď je cvičiteľ „v kúte“ počuť ho perfektne z každého uhlu.

Moderné svetlá navodzujú príjemnú atmosféru pre c vičencov. Týždeň plný pohybu. Známi tréneri jogy ako Matt Giordano z USA alebo Celeste Pereira z Veľkej Británie, ale aj Rebecca Rasmussen, Hie Kim, Anna Herz, Ranja Weis, Kae Watcharin, Jazz Sanchéz, Nicki Vellick, Dwayne Harris, Katrin Frank a iní, zaručia kvalitnú výuku rovnováhy, zjednotenia tela i duše, spojenia, vyváženosti.

Joga je náukou o tele, mysli, vedomí a duši. V kúpeľnom parku, pri lese, na lúke i pasienkoch, pri vodopáde v Bad Gasteine, či na vrchole hory, v obklopení nádhernej kulisy hôr Národného parku Vysoké Taury. Príďte, nebudete ľutovať. Namasté!

Viac informácii nájdete na: https://www.gastein.com/events/sommer/yunion-yoga-festival/

Foto: Miga and Mike

 

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.