Les Menuires

V srdci savojských Álp sa nachádza prestížny lyžiarsky areál v oblasti troch údolí – 3-Valléess - ktorý je priam eldorádom pre milovníkov zimných športov.

Vyše 600 kilometrov perfektne preparovaných tratí, prepojených vlekmi, lanovkami na jeden skipas s ostatnými strediskami, ako napríklad Saint Martin de Belleville, či Val Thorens alebo Méribel, Courchevel, ponúka každému lyžovanie až do úmoru. Les Menuires je však rajom aj pre celé rodiny s deťmi. O deti už od troch mesiacov je tu k dispozícii celodenná opatera v Clube de Piou-Piou, aby si ich rodičia mohli počas dňa bezstarostne vychutnávať zimné športy. Navyše aj cenová ponuka služieb je tu rôznorodá. Od prijateľného štandardu až po komfort, takže aj v tomto smere je toto stredisko akoby stvorené pre každého. Dokonca aj pre tých, ktorí nechcú lyžovať sú k dispozícii 2 aquaparky, ako aj množstvo iných aktivít - jazda na snežných skútroch, vychádzky na snežniciach, samozrejme po upravených trasách, dokonca aj futbal na snehu. Nimi si môžu návštevníci aktívne vyplniť voľný čas. Stredisko je vzdialené 140 km od Grenoblu a 183 km od Lyonu.

Viac informácií nájdete TU

GK, foto: http://cz.lesmenuires.com/?saison=hiver

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.