Veľkonočné trhy v znamení baroka

22 March 2013

V Schloss Hofe sa už začala Veľká noc, stiahnite si prospekt zaujímavých podujatí na jar

Keď sa čoraz častejšie začnú skloňovať veľkonočné symboly ako vajíčka, zajace, ovečky, zvončeky či šunka, je to neodvratný znak prichádzajúcej jari. Dňa 23. a 24. marca 2013 ožije týmito symbolmi aj sedliacky dvor, majer barokového  zámku Schloss Hof. Koná sa tu veľkonočný trh. Majstri pekári, cukrári, rezbári, či hrnčiari ponúknu na predaj návštevníkom bohatú škálu umeleckých výrobkov, mnohí floristi a záhradníci kvitnúcu jarnú dekoráciu a typické veľkonočné symboly. Isto si každý bude mať z čoho vybrať.

O týždeň neskôr na veľkonočnú nedeľu a veľkonočný pondelok je na zámku špeciálne pre deti pripravený napínavý program s hľadaním ukrytých vajíčok. Na deti čakajú biele oslíky, ťavy, poníky, koníky, lamy a iné zvieratká. 

Beata Havranová

FOTO – Christopher Jarnig

Súvisiace aktivity

Kam za dobrou kuchyňouKam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam za zaujímavosťami a poznanímKam za dobrým tipomKam na víkendKam za oddychomKam ísť načerpať silyKam na turistiku
Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.