Pripravte sa na čaro zimy na slovenských horách

07 November 2014

Pozrite si čo vám ponúknu naše lyžiarske strediská v nastávajúcej sezóne

Úroveň našich lyžiarskych stredísk sa každoročne zvyšuje. Lyžiarske strediská investujú do rozširovania a skvalitňovania svojich služieb a približujú sa tak štandardom zahraničných stredísk. Okrem upravených zjazdoviek nájdete v slovenských lyžiarskych strediskách bežkárske trate, snowboardové arény, lyžiarske školy a škôlky, požičovne lyžiarskej výstroje. Na svoje si prídu aj nelyžiari. Vyblázniť sa môžu na adrenalínových atrakciách, ako je snowtubing, kitewing, bobové a sánkarské dráhy, či klziská. Samozrejmosťou väčšiny kvalitných stredísk je umelé zasnežovanie, možnosť nočného lyžovania a široký výber reštauračných služieb. Top lyžiarske strediská sú vybavené aprés ski barmi či centrami zábavy a pre návštevníkov organizujú rôzne zaujímavé podujatia. K pohodliu lyžiarov prispievajú bezplatné parkoviská, ako aj skibusy, ktoré privezú ubytovaných návštevníkov priamo na svah. 

Pozrite si čo vám ponúknu naše lyžiarske strediská v nastávajúcej sezóne 2014 – 2015:

http://slovakia.travel/co-vidiet-a-robit/sport-a-aktivna-dovolenka/lyziarske-strediska

ZDROJ: http://slovakia.travel/

FOTO: Tatry mountain resorts, a.s.; Slovakia.Travel


 

Súvisiace aktivity

Kam za dobrou kuchyňouKam za oddychomKam za zaujímavosťami a poznanímKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na víkendKam za športom v leteKam na dovolenkuKam na turistikuKam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam za športom  v zimeKam za zdravím, wellnessomKam za dobrým vínom
Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.