Šťastie má farbu levandule

Kam za oddychomKam za zaujímavosťami a poznanímKam ísť načerpať silyKam na víkend

sa volá nová kniha od autorky Pauline Maiovej

Niekedy musíte odísť ďaleko, aby ste zistili, že šťastie na vás čaká za rohom.......Keď sa Penelope dozvie o nehode svojej babičky, opustí Berlín a odcestuje do Provensalska, aby jej bola nablízku. V práci dostala výpoveď a od priateľa kopačky. Preto sa s plným nasadením vrhne do práce v penzióne, kde sa čoskoro musí rozhodnúť nielen medzi starou a novou láskou, ale pripomenie si aj idylu svojich bezstarostných detských čias. 

Klobučníci - autorka Tamzin Merchantová

Vstúpte do dobrodružného sveta kúziel a zázrakov Cordelie Klobučníkovej....
Cordelia pochádza z rodiny remeselníkov, ktorá už po stáročia všíva do klobúkov podmanivé kúzla. Keď sa jej otec nevráti z výpravy, rozhodne sa ho vypátrať. Situáciu komplikujú naštrbené vzťahy remeselníckych rodín a na povrch sa začínajú vynárať staré krivdy. Ktosi sa tiež pokúša zneužiť prastaré čary a rozpútať vojnu. Cordelia musí zistiť, kto to je.

Ďalšie novinky na: www.grada.sk

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.