Kronplatz - lyžovanie "deluxe"

Kam za športom  v zime

Ide nesporne o najväčší lyžiarsky areál v Južnom Tirolsku, ktorý má množstvo kilometrov upravených lyžiarskych tratí, desiatky vlekov a lanoviek, zároveň patrí k najmodernejšie vybaveným strediskám s tonami snehu, v nadmorskej výške 2275 m. Zaujímavosťou na vrchole Kronplatzu je 18 ton vážiaci a 3 metre vysoký zvon mieru - tzv. „Friedensglocke“, ktorý sa rozozvučí vždy presne napoludnie.

Najlepšie v Taliansku

V alpskom regióne získal Kronplatz ocenenie ako najlepšie lyžiarske stredisko v Taliansku. V jeho prospech sa vyjadrilo vyše 41 tisíc športovcov z 55 lyžiarskych centier v Rakúsku, Švajčiarsku, Nemecku, Francúzsku a v Taliansku. Kritériom bola predovšetkým široká ponuka zjazdoviek, ich veľkosť, kvalita, návštevnosť, bezpečnosť a v neposlednom rade aj kvalita služieb a prístup personálu k hosťom. Kronplatz si svoju pozíciu chce ešte upevniť, a to novou službou pre lyžiarov. Každý štvrtok ‒ od 27. marca do 14. apríla ‒ pred oficiálnym otvorením tratí, môžu lyžiari, ktorí si zakúpili Skipass Kronplatz, resp. Skipass Dolomiti Superski, využívať zjazdovku od 7,30 do 8,30 len tak, ako keby si ju prenajali výlučne pre seba. Slovom perfektný súkromný deluxe zážitok.

www.kronplatz.com

BH, GK, SLO

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.