Romantický výlet vo dvojici

Kam za oddychomKam za zaujímavosťami a poznanímKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na turistikuKam a kde sa ubytovaťKam na víkend

Najkrajšie miesta ideálne pre oddych a romantický víkend vo dvojici

Chcete si užiť romantiku vo dvojici na príjemnom a výnimočnom mieste? Špeciálna príležitosť si zaslúži luxusné kúpele alebo komfortné 5 hviezdičkové hotely, v ktorých vás budú doslova rozmaznávať. Ak plánujete oslavu výročia alebo inú výnimočnú udalosť, vhodným darčekom môžu byť pri takomto pobyte aj zlaté šperky.

Pár dní voľna v kúpeľoch vášmu telu i psychike určite prospeje.

Turčianske Teplice

Pobyt v príjemnom hotely je ako stvorený na romantickú dovolenku. Nádherné 5 hviezdičkové hotely vám ponúkajú oveľa viac ako len ubytovanie, obzvlášť ak ide kúpeľné mesto. Liečivá voda s vysokým obsahom minerálnych látok poteší vaše telo, relax zasa vašu myseľ. Takýto pobyt v kúpeľoch je ideálny pre zamilované dvojice, ktoré chcú načerpať nové sily a užiť si príjemné chvíle.

Banská Štiavnica

Obľúbené luxusné kúpele nie sú jediné miesto, kde si môžete oddýchnuť a užiť si romantiku. Mesto Banská Štiavnica je zrejme jedno z najromantickejších miest na Slovensku. Krásne výhľady, malebné uličky, očarujúca príroda a príjemné kaviarne vám romantický pobyt určite spríjemnia. Predĺžený víkend v Banskej Štiavnici bude určite nielen cenovo prijateľný, ale aj nezabudnuteľný, a váš vzťah len utuží. 

Tatry

Asi najvyhľadávanejšou lokalitou nielen pre zamilované páry sú Tatry. Romantiku si tu užijete najmä v zime, keď je všetko pokryté krásnou bielou snehovou „perinou“. Tatry však majú svoje čaro v každom ročnom období. Najväčším lákadlom je samozrejme fascinujúca príroda, ale predĺžený víkend môžete stráviť aj v niektorom z luxusných hotelov či v romantickom zrube v obklopení prekrásnej prírody.

Orava

Ak máte radi zimnú romantiku, Orava vás určite nesklame. Nájdete tu príjemné hotely, ktoré vám ponúknu aj wellness a všetky dnes už štandardné služby. Príjemné prechádzky či turistiku vo dvojici si samozrejme môžete užiť aj tu. Pokojne však môžete celý víkend iba relaxovať a rozmaznávať sa. Ak oslavujete takýmto výletom výročie, alebo sa chystáte v tomto malebnom prostredí na originálnu žiadosť o ruku, pribaliť by ste si mali aj rovnako krásne zlaté šperky.

Potešenie tak bude obojstranné a vaše telo si pritom dokonale odpočinie.

Zdroj obrázka:  therme.sk

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.