Svadba po taliansky

Kam za dobrou kuchyňouKam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam za zaujímavosťami a poznanímKam na víkend

Talianske regióny ako napríklad Toskánsko, pobrežie Amalfi na juhu Talianska, romantické a nádherné Benátky, jazerá na severe Talianska, to sú magnety pre svadby chtivých, za posledné roky.Turismus kvôli svadbe priniesol Talianom obrat takmer 400 miloónov EUR.

Svadby “ made in Italy” sú veľmi populárne, najmä kvôli rôznorodosti exteriérov – historické zákutia, miesta, úžasná kuchyňa, veľmi uznávaná turistami, idylické miesta, prekásne a romantické hotely, antické vily a zámky, romantické vinice a sedliacke dvory, domy. To sú dôležité kritériá pri voľbe svadobčanov. Tí si vždy želajú mať svadobný deň taký aby sa stal najkrajším dňom života. Mnoho prominentných párov ako napríklad pani Sofia Coppola, či George Clooney, Tom Cruise alebo dcéra najvplyvnejšieho pána Formule 1, Petra Ecclestone, patria k tým prominentom, ktorý Taliansko považujú za najkrajšiu destináciu pre svadobný deň a čo my? Pôjdete na svadbu do Talianska nielen ako hostia ale ako svadobčania? A nielen na ňu, pretože Taliansko má hosťom čo ponúknuť....

Spracovala BH, foto:Paola Ghirotti, zdroj ENIT

www.enit.at

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.