German. Local. Culture

Objavte vašu vlastnú turistickú krajinu Nemecko

Vyberte sa na cestu mimo známych turistických chodníčkov a atrakcií - ďaleko od klasických destinácií.  Objavte ich výnimočné čaro a nechajte sa nami sprevádzať Nemeckom, ktoré Vás prekvapí. German.Local.Culture.

#YoursTrulyGermany #SeeYouSoon

Ručne robený pôžitok 

Na juhu nájdete na jedálnom lístku najmä mäso, na severe sú tradičné skôr ryby. Okrem toho tu lákajú nespočetné kulinárske špeciality. German.Local.Taste.

Rozmanitá príroda

Dve moria, Alpy, veľké množstvo pohorií, lesov, jazier, turistických chodníkov a chránených prírodných oblastí. Za okrajmi veľkomiest je Nemecko rajom pre milovníkov prírody. German.Local.Green.

Umenie a remeslá

Sprevádzajte nás k tradičným pekárom, avantgardným módnym návrhárom a stretnite mladých vinárov. Vydajte sa s nami po stopách metód a zručností, ktoré sú zaužívané už niekoľko storočí. German.Local.Craft.

Výnimočné dojmy

Ponorte sa do sveta pôsobivých historických centier, pozoruhodných miest, nespočetných zámkov a ešte oveľa viac, čo vás očarí. German.Local.Flair.

Titulné foto: Ingelheim am Rhein: žena sa prechádza cez vinice 

Slider foto: Bayreuth: Svetové dedičstvo UNESCO opera “Markgräfliches Opernhaus”

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.