Nemecko je plné lákadiel

Jesenný čas je ako stvorený na poznávanie prírody, či histórie. A práve preto teraz nemecký turizmus prezentuje krásy svojej krajiny v plnej šírke a najmä jeho udržateľný turizmus.

V Nemecku zažijete živú krajinu, plnú kultúry v neporušenej prírode. Využite komfort dobrých dopravných spojení po celej krajine, aby ste zažili pulzujúci rytmus metropol jednotlivých regiónov alebo aby ste sa len tak ocitli v doslova „opustenej“ krajine. Nechajte sa zviesť romantickými  scenériami regiónov k snívaniu. Mnoho hotelov hostí rozmaznáva poctivým, tradičným, kuchárskym umením a okrem pohostinnosti, sú známe tým, že šetrno a hospodárne zaobchádzajú s prírodnými zdrojmi. Preto je dôležitý dôraz na regionalitu produktov, ktoré hostitelia ponákajú, ide o sezónne produkty. Pre mnohých kuchárov sú už takého potraviny už samozrejmosťou.

Hosťom je k dispozícii bohatý výber možností ubytovania sa, v zariadeniach dbajú na ochranu životného prostredia. Podľa toho, aké máte nároky, si môžete zvoliť medzi ubytovňami, prázdninovými bytmi alebo hotelmi s veľmi vysokou kvalitou servisu a vybavenia. Nezáleží na tom, či si hosť vyberie mesto, kde pulzuje život alebo nádhernú prírodu. V niektorých hostincoch dostanú stále častejšie turisti na stôl regionálne produkty, tak ako aj v špičkových reštauráciách, „fajnovú vidiecku kuchyňu“, tá je na vysokej úrovni a je symbiózou čerstvosti a lokálnych produktov. Mnoho razy sú práve regionálne špeciality magnetom pre obľúbené sviatky a slávnosti. Či ide o vínne festivaly na juhu alebo dni kapusty na severe krajiny. Želáme vám peknú, nezabudnuteľnú a pre životné prostredie, „udržateľnú“ dovolenku v turistickej krajine Nemecko. 

www.germany.travel

https://tracking.germany.travel/zPmNz

Súvisiace aktivity

Kam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam za oddychomKam za zaujímavosťami a poznanímKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na dovolenkuKam na turistikuKam na víkendKam za dobrým vínom
Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.