Spoznajte Královehradecko

Královehradecký kraj, nachádzajúci sa na severovýchode Čiech, ponúka široké zázemie pre príjemné strávenie letných i zimných dovoleniek, víkendov či jednodňových výletov.

Spoznajte sami rozmanitosť tohto kraja - zoznámte sa s jeho bohatou históriou, navštívte niektorú z pestrej škály historických, technických či cirkevných pamiatok alebo príďte na nejakú z plejády organizovaných kultúrnych podujatí. Príďte si k nám zašportovať, okoreniť si život adrenalínom alebo len tak relaxovať a načerpať nové sily. Vezmite svoje deti do Kačenkinej rozprávkovej ríše, zoznámte ich s domovom pána Krakonoša a ukážte im, kde sa narodil Cipísek. Okúste aspoň zlomok z toho, čo Krkonoše a Podkrkonoší, Kladské pomezí, Český raj, Hradecko a v neposlednom rade Orlické hory a Podorlicko ponúka a odvezte si so sebou domov nezabudnuteľné zážitky!

Viac informácií nájdete na: http://www.kralovehradeckyregion.cz/

Spracoval Prokop Slováček, foto Ladislav Renner

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.