S košíčkom na piknik

Regionálne dobroty v piknikovom koši sú od tohto leta ďalšou atrakciou rakúskej, turistickej kancelárie a regiónu St.Johann in Salzburg = JO.

St. Johanner piknik kôš je plný produktov, ktoré sú od tunajších sedliakov, rezbárov, výrobcov syra, pekárov. Aj na jeseň. Ovčie jogurty, syry či dokonca v St.Johann in Salzburg pstovaná zelenina. Tri rôzne partnerské zariadenia tieto piknikové koše plnia. Hosť sa môže rozhodnúť od ktorého sedliaka si do koša a čo dá pripraviť. Samozrejme záleží od sezóny. Od pána s domácimi produktami, či od mäsiara pána Urbana alebo od iného, pána mäsiara, pána Rettensteiner- Scharfettera.

Kôš si hostia môžu objednať pre dve alebo štyri osoby. Podľa dopytu hostí môžu partneri nachystať aj vegetariánske dobroty. To však nie je všetko. Okrem rôznych lahôdok je v koši deka, dienko na krájanie, nožík, produkty a rôzne nápoje. A kam s takýmto plným piknikovým košom? Popis zaujímavých a pekných miest na piknik má hosť v brožúrke alebo si nájde príjemné miesto prostredníctvom QR kódu, dvojrozmerného čiarového kódu, ktorý vás zavedie priamo na miesto.

A verte, že budete miestami v St.Johann in Salzburg očarení. Či si vyberiete pekné miestečko  hore na kopci alebo sa usadíte pri rieke Salzach a budete počúvať hukot jej vody a príjemne si užívať jesenné dni s vynikajúcimi regionálnymi produktami.

 BH

www.josalzburg.com, Foto: https://www.facebook.com/JOsalzburgJOalpendorf/

 JO - St.Johann in Salzburg Tourismus

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.