Nevšednou kulisou bude voda

Kam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam za oddychomKam za zaujímavosťami a poznanímKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na turistikuKam na víkend

a to počas atraktívnej vodnej šou, v barokovom zámku Schloss Hof.

Zámok bol už za čias Eugena Savojského a Márie Terézie, miestom veľkolepých podujatí a opulentných slávností. Na túto tradíciu nadväzuje aj v súčasnosti, keďže sa okrem architektonických a prírodných krás môže popýšiť aj bohatou ponukou úchvatných podujatí. Jedným z najobľúbenejších je nepochybne vodná šou, ktorá si už v uplynulých dvoch rokoch získala obdiv mnohých návštevníkov. 

August v znamení rôznych zážitkov

12., 13., 14. a 15. augusta, ako aj 19., 20., 21. a 22. augusta 2021 vás očarí “AQUAPHONIX” – vodná šou 2021. Bude sa konať v barokovej záhrade zámku Schloss Hof. Spektakulárne podujatie, až 30 m vysoké vodné fontány a skvelá hudba rozmanitých žánrov sa postarajú o magické momenty. Vizuálne a akustické predstavenia obohatí pútavá ohňová, svetelná a bubnová show. 

Hviezdny hosť so zlatom v hrdle

Na pokožke budete cítiť drobné kvapky vody z majestátnych fontán, v hrudi budete vnímať rytmické vibrácie bubnov a v krásnom prostredí historického skvostu Dolného Rakúska, zaznie charizmatický hlas rakúskej superstar. Tom Neuwirth alias Conchita Wurst, bude hosťovať počas ôsmich nezabudnuteľných večerov v záhradách zámku Schloss Hof. Atraktívne zostavený program podujatia a expresívny hudobný naturel hviezdneho hosťa sú zárukou mimoriadneho zážitku.
Vstupenky sú dostupné už od 44,- € na internetovej stránke www.schlosshof.at/sk 

Tip: Veľká prázdninová zábava v zámockom areáli Schloss Hof, ktorá sa koná až do 5. septembra 2021, ponúka rozmanité hravé aktivity pre deti, ako aj veľkorysý priestor na objavovanie a rozvoj kreativity. Miesto, kde barok ožíva, dozaista nadchne aj rodičov. 

Miesto: Schloss Hof, 2294 Schloßhof 1 

Otváracie hodiny: Aktuálne otváracie hodiny nájdete na tomto linku
Venujte, prosím, pozornosť aktuálnym opatreniam.

Vstupenky na vodnú show sú dostupné na tomto linku
Bližšie informácie a rezervácie: www.schlosshof.at/sk

Pre ilustráciu sme použili video z vodnej šou v zámku Schloss Hof, z roku 2020

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.