Spoznáte závoj pani Agnes?

Kam za dobrou kuchyňouKam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam za oddychomKam za zaujímavosťami a poznanímKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na víkendKam za dobrým vínom

 
 
Kláštor Stif Klosterneuburg má opäť otvorené brány pre individuálnych turistov. Okrem toho, že sprístupnilii tunajšie múzeum, izbu pokladov, výstavu s názvom " Čo nás bolí", či prehliadky cisárskej izby. Známa a najstaršia vinotéka v Rakúsku vôbec, láka milovníkov dobrého vínka. Je už otvorená v regulérnych otváracích časoch. Ponuka prehliadkok kláštora je na programe tiež, a tak majú návštevníci na výber z bohatej ponuky, čo vidieť a navštíviť na tomto pozoruhodnom mieste, neďaleko Viedne. Kláštor má známu históriu, odohrávalo sa tu mnoho životných príbehov a ten, kto sa o nich zaujíma, na konci prehliadky možno nájde aj známy závoj pani Agnes... ale to už necháme na vás, aký program si v tomto impozantnom kláštore Stift Klosterneuburg vyberiete. Jeho návštevu vám vrelo odporúčame.
 
Viac na: https://www.stift-klosterneuburg.at/
 

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.