Letné jazykové tábory na Slovensku aj pre vaše deti

Kam na dovolenkuKam za športom v leteKam za oddychomKam na turistiku

Aj keď teraz nám momentálne začína len jar, väčšina z nás sa už nevie dočkať príchodu leta. Horúce počasie, viac času stráveného v prírode, pri vode a po výletoch – práve toto sa nám spája s letom. Ak už pomaly uvažujete nad tým, ako budete tráviť leto a aké aktivity pripravíte svojim deťom, okrem klasiky v podobe kúpania sa na kúpalisku, prihláste svoje deti do detských táborov. Nie však do hocijakých, ale do letných jazykových táborov.

Možnosť naučiť sa a zdokonaliť sa

Letné jazykové tábory na Slovensku sú vhodné aj pre vaše deti. Sú vhodné pre deti od 4 rokov do 12 rokov. Sú teda určené pre menšie deti a nie pre starších žiakov. Vedieť cudzí jazyk je v súčasnej dobe veľmi potrebné, a deti by s nimi mali prichádzať do kontaktu čím skôr. Čím skôr dieťa príde do kontaktu s cudzím jazykom, tým skôr si vytvorí základy, ktoré v budúcnosti ocení nielen samotné dieťa, ale aj rodičia. Tábory sú určené pre všetky deti, ktoré sa chcú naučiť, alebo zdokonaliť sa v cudzích jazykoch. Záujem je predovšetkým o jazykové tábory, kde sa deti budú učiť alebo zdokonaľovať práve v angličtine.

Rozdelenie podľa úrovne

Štvorročné deti ale nebudú v skupine spolu s dvanásťročnými. V letných jazykových táboroch budú deti rozdelené podľa veku, ale aj podľa jazykovej úrovne. Konkrétne v jazykovej škole Gabby, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie na Slovensku, sú deti rozdeľované do troch skupín.

Denné jazykové tábory

Ak nechcete byť od svojich detí odlúčení na dlhšiu dobu, uprednostňujte denné jazykové tábory. Deti majú vopred stanovený denný program, vďaka čomu aj vy ako rodič budete vedieť, ako prebieha výučba a čo vaše dieťa v jednotlivú hodinu robí. V letných detských táboroch vyučujú tí najlepší lektori, ktorí majú v danej oblasti prax. Prioritou je spájanie učenia s hrou, kedy sa deťom vytvorí vhodné prostredie na zdokonalenie znalostí v anglickom jazyku, a to nezávisle od toho, či je dieťa začiatočník, alebo pokročilý.

Výučba prebieha inak ako v klasickej škole. Deti sa okrem učenia aj hrajú a chodia na výlety. Každý deň je iný program, preto sa nemusíte báť, že by vaše dieťa takýto tábor omrzel. Môžete dieťaťu kúpiť pekné tričko s potlačou, ktoré bude nosiť práve na denný jazykový tábor.

Každý rodič chce pre svoje dieťa to najlepšie. Prihláste preto svoje dieťa cez leto do denného letného jazykového tábora na Slovensku, kde budú s vašimi deťmi lektori komunikovať v angličtine.

PR článok

Foto: Artmim / Shutterstock.com, spass /Shutterstock.com 

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.