Festival freeridu klope na dvere

Kam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na víkendKam za športom  v zime

V regióne Saalbach-Hinterglemm – Fieberbrunn chystajú ďalšie skvelé podujatie, ktoré dáva tomuto „lyžiarskemu cirkusu“ ďalší rozmer.

Práve v týchto dňoch vrcholia  prípravy na FreerideTestival. Pani zima nadelila za posledné dni krásnu bielu prikrývku, podmienky sú senzačné, a tak milovníkom free ridu už nestojí nič v ceste. O necelé tri týždne sa veľký lyžiarsky cirkus začne.

FreerideTestival bude prezentovať BMW xDrive 2019. V dňoch 23. a 24. februára si môžete požičať lyže zdarma na testovanie, zajazdiť si v hlbokom snehu do absolútnej sýtosti. Záujemcovia a milovníci freeridu budú mať možnosť otestovať viac ako 250 produktov. V ponuke budú túry so sprievodcom, kurzy, kde sa naučíte základom pomoci pri lavínovom nebezpečenstve, bezplatný BMW xDrive Shuttle, môžete sa zúčastniť stretnutí Get-Together v priestoroch ABS-Lounge alebo prísť na  BMW-filmovú noc, ktorú ukončí FreerideTestival Afterparty. Počas nej môžu snouborďáci i lyžiari využiť  lanovku Express Hinterglemm. V ponuka sú aj rôzne túry so sprievodcom pre dámy, freeride guiding i touring, kurzy freeridu pre začiatočníkov i pokročilých a mnoho iných zaujímavostí.

Podujatie je najväčším svojho druhu v Alpách vôbec. Päťdesiat výrobcov ponúkne 250 produktov -  lyže, snowboardy, doplnky či produkty "must have" už na ďalšiu sezónu. Všetko si môžete vypožičať počas víkendu od 9-tej do 15-tej hodiny. Prihlášky na podujatie si môžete vybaviť na tejto adrese: https://www.freeride-testival.com/ 

https://www.saalbach.com/

Fotografie: Tourismusverband Saalbach Hinterglemm

 

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.