Bludisko v kukurici? Je zaujímavou novinkou!

Kam za dobrým tipomKam na turistikuKam na víkend

Príďte zablúdiť a doslova sa stratiť. Osem kukuričných bludísk po celej Českej republike! Vznikli kukuričné bludiská, pre malých aj veľkých s interaktívnou hrou na čas a hádankami s odmenou.

Navštívte rodinku Kukuričiakov žijúcu v jedinečnom bludisku v kukuričnom poli ešte väčšom, než je futbalové ihrisko. Do svojho labyrintu lákajú na návštevu predškolákov, školákov, rodiny, dobrodruhov a výletníkov! U Kukuričiakov nie je zvykom sedieť doma pred televízorom. Kukuričiaci sú radi vonku v prírode, hrajú si, súťažia a zažívajú plno dobrodružstiev. Prevedú vás bludiskom plným hádaniek s cieľom uhádnuť ich tajomstvo, hlavnou úlohou je však dostať sa von z bludiska!

Kukuričné bludisko je alternatívnou zábavou pre celú rodinu v prírode a na čerstvom vzduchu. V bludisku hľadajú deti indície, ktoré sú ukryté po celej ploche kukuričného poľa. Za nájdenie všetkých indícií a vyriešení tajničky dostanú deti odmenu. Zábavná atrakcia v prírode zaberie deťom hodinu až dve. Pre väčšie deti je pripravená hra QR kódy, ktoré hľadajú a načítajú do aplikácie. Cieľom hry s QR kódmi je byť čo najrýchlejší. Bludisko je doplnené o miestne zaujímavosti a ďalej tu  nájdete informácie o triedení odpadu a ekológii. Do bludiska si môžete vziať svojich štvornohých miláčikov na vôdzke a cesty prejdete i s kočíkom. Okrem  Rakovníka nájdete „Kukuričiaky“ tiež v Sychrove, Hradci Králové, Olomouci, Opave, Brne, Zlíne a novo i v Bulharoch pri Ledniciach. Kukuričiaci sa tešia na Vašu návštevu!

Otváracia doba

Otváracia doba od 1. septembra 2018
Pondelok - piatok 14:00 - 18:00
Sobota, nedeľa 9:00 - 18:00

Kontakt

Kraj:

Stredočeský kraj

Mesto:

Rakovník

Ulice:

Kukuričné bludisko Dukelských hrdinov, 26901 Rakovník, Česko

Telefón:

732 964 437

E-mail:

rakovnik@kukuricaci.cz

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.