Biely zázrak - Kitzbühlské Alpy

Kam za oddychomKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na víkendKam za športom  v zime

Najneskôr od 8. decembra sa začne všade v regióne Kitzbühlských Álp zima. Vďaka ultra modernému manažmentu snehu, a to od Lyžiarskeho sveta Skiwelt Wilder Kaiser – Brixental na západe, cez KitzSki v Kitzbühli/ Kirchbergu a SkiStar v obci St. Johann in Tirol, až po lyžiarsky cirkus tzv. Skicircus Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn. Pozývame vás do tohto obrovského regiónu, akéhosi najväčšieho lyžiarskeho safari na svete.

Je tu 2750 kilometrov, na dvadsiatich troch lyžiarskych svahoch, kde zažijete lyžovanie na vysokej úrovni. Potrebujete len tzv. Super Ski Card  ̶  tú si môžete objednať, rezervovať hneď priamo ako balíček Kitzbühlských Álp. Štyri noci s kartou Super Ski Card na tri dni, stoja v izbe s raňajkami od 271,- €/ pre jednu osobu, v 4 hviezdičkovom hoteli s polpenziou je to 551,- €. Ak si kúpite len Super Ski Card  v dennom variante zaplatíte 57,- €. 

www.ski-safari.at, www.kitzalps.com/skisafari 

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.