Spirituálna turistika láka čoraz viac

Kam na dovolenkuKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na turistiku

Miesta medzi nebom a zemou, pútne cesty, pobyty v kláštoroch, náboženské sviatky, upokojujúca príroda navôkol, je mnoho spôsobov ako v dovolenkovej destinácii Nemecko získať spirituálne zážitky.

Spirituálna turistika, ako ju odborníc nazývajú, je ako welnness pre dušu. Nemecko má veľa takýchto silou nabitých miest, možností, pozýva k putovaniu po tradičných pútnych cestách, k úniku do pokojného a tichého prostredia kláštorov, kostolov i miest, spojených s históriou náboženstva. Každý tu nájde pokoj, inšpiráciu, silu. Navštívte fascinujúcu krajinu – Nemecko, oslnivé stavby, krásne pamätihodnosti a tradičné podujatia s náboženským motívom.

Vítaný je každý, kto hľadá a potrebuje odpočinok i pomoc pri hľadaní samého seba, bez ohľadu na jeho náboženskú vieru či vyznanie. Pokoj, odpočinok, duševná očista, či inšpirácia: spravte si čas na dôležité veci v živote. Máme pre vás niekoľko tipov na dovolenku, či pookrianie v nemeckých kláštoroch, kostoloch, či tipy na výlet k rozímaniu. Aj po Novom roku ponúka dovolenková destinácia Nemecko zaujímavé pobyty, tipy pre takýto druh oddychu, či dovolenky.

www.germany.travel/sk/specials/spiritual-travel

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.