TOP výlety na južnej Morave

Kam za kultúrou a kultúrnym dedičtvomKam za zaujímavosťami a poznanímKam za dobrým tipomKam na turistiku

Región Južnej Moravy sa rozprestiera v optimálnej vzdialenosti od slovenských hraníc. Pre slovenských hostí je veľmi atraktívny, tak pred rodiny s deťmi ako aj pre individuálnu turistiku, či tipy na víkendy pre rôzne vekové kategórie. Nemusíte mať ani auto, vlakové alebo autobusové spojenia sú na prepravu do zvolených lokalít ideálne. Pracovníci v cestovnom ruchu ponúkajú navyše produkt, "Top ciele výletov", kde nájde každý prehľad o tom, čo by ste pri návšteve južnej Moravy nemali obísť.

Zaradiť sa do zoznamu Top výletných cieľov nie je jednoduché. Uchádzač musí splniť rad kritérií, tie sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu ponuky a poskytovaných služieb. V popredí záujmu sú, ako inak hostia, a túžba splniť ich želania vo vysokej kvalite. V tomto roku navštívili rôzne destinácie v rámci Východnej Moravy a produktu Top výletné ciele takmer 4 milióny turistov, čo je pre autorov veľmi zaväzujúce.

V priebehu roka vznikli ďalšie možnosti a nové lákavé ponuky pre návštevníkov. Tak napríklad: zábavný vedecký park VIDA, ponúka devätnásť nových exponátov, ZOO Brno pripravilo šifrovanú hru „Dotkni sa evolúcie“ a je prvou gamifikovanou záhradou v Českej republike. Na zámku v Miloticiach rozšírili prehliadku o tri miestnosti, ktoré neboli verejnosti ešte nikdy prístupné. Nový okruh prehliadky s detektívnou zápletkou ponúka od tohto roka skanzen v Strážnici. Počas adventného a vianočného času sa môžete tešiť na vianočne ladené prehliadky zámku a ďalšie zaujímavé akcie.

Ponuka Top výletných cieľov južnej Moravy je naozaj bohatá. Aby ste sa nestratili v „džungli“ tipov na výlety, je k dispozícii prehľadná webová stránka www.vyletnicile.cza rovnako tlačené mapy a letáky. Získate tu kompletný prehľad o jednotlivých cieľoch, o ich histórii i súčasnosti, o ponuke a dopravných službách, nechýbajú dôležité kontakty, informácie o otváracích časoch i cenách i pozvánky na aktuálne podujatia.

Už teraz si vás dovoľujeme pozvať do 32 rôznych Top výletných cieľov na južnej Morave!  Tento počet nie je  konečný, naša ponuka sa bude neustále rozrastať o ďalšie nezabudnuteľné zážitky.

Kontakt: Centrála cestovného ruchu – Jižní Morava

Radnická 2, 602 00 Brno, E-mail: info@ccrjm.cz

www.vyletnicile.cz, viac aj na www.kamkam.eu

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.