Disc Golf Park Priessnitza

Kam za športom v leteKam ísť načerpať silyKam za dobrým tipomKam na turistikuKam za zdravím, wellnessom

V jesenických lázních otevřeli DiscGolfPark

Jste soutěživý, hraví a máte rádi pohyb na čerstvém vzduchu? Zahrajte si DiscGolf!  Novým DiscGolfovým hřištěm se mohou pochlubit Priessnitzovy léčebné lázně v Jeseníku. Lázeňské hřiště tohoto stále oblíbenějšího sportu je teprve třetím realizovaným v Jeseníkách.

DiscGolf je oblíbenou zábavnou hrou odvozenou z golfu. Místo golfového míčku se však do jamky snažíte z určitého výhoziště umístit létající disk. A jamka? Tu tvoří ocelový koš. Cílem hry, která vznikla v USA, je tak dokončit jamku s nejmenším počtem úderů, tedy hodů. Na každý hod si můžete vybrat talíř lišící se délkou, směrem i tvarem letu.

Hracím prostorem v Jeseníku je Park Vincenze Priessnitze, který je součástí lázeňského areálu. Celkem hrajete na devět jamek. Během hry se setkáte s nejednou přírodní překážkou, které hru činí o to zajímavější. DiscGolf je rozhodně dostupná a zábavná hra pro všechny generace. Užijete si ji vy i vaše děti, obzvlášť v Jeseníku. „Náš lázeňský DiscGolf je ještě doplněn o zábavný kvíz. Každá jamka je doprovázena otázkou týkající se našich lázní,“ představuje novinku obchodní ředitel Tomáš Rak. Za zodpovězení kvízu děti dostanou malý dárek v lázeňském infocentru, kde si také půjčíte potřebné disky ke hře.

DiscGolfPark Priessnitz ste si mohli už vyzkoušet na turnaji minulej víkend ale taky ještě v letních dnech, je tu pro vás akademie, zaměřená na základy hry a backhandového hodu. Více se o Piressnitzovi dozvíte určitě na: http://www.kamkam.eu/destinacia/51/jeseniky, http://www.kamkam.eu/clanok/183/jesenicke-novinky-prirodny-fitpark-a-chodnika-zazitkov

                                                                                                                                                                      Foto: archív Priessnitzove lážně, text: VJ

www.priessnitz.cz

https://www.facebook.com/kamkam.eu

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.