****

Wellness hotel Diana

Adresa: Wellness hotel DIANA Velké Losiny, Žárovská 618, Velké Losiny, tel.: + 420 583 248 050, E-mail: info@diana-losiny.cz, www.diana-losiny.cz

GPS: 17.01634, 50.03676  

Web: http://www.diana-losiny.cz/

Popis: Wellness hotel Diana se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na oboru s daňky a Jeseníky. Wellness hotel Diana je součástí Termálních lázní Velké Losiny, do kterých se dostanete příjemnou procházkou lesem a lázeňským parkem dlouhou 1,5 km. Termální lázně Velké Losiny se rozprostírají na úpatí malebného podhůří Hrubého Jeseníku. Patří mezi nejstarší a nejznamější moravské lázně, které jsou věhlasné svými léčebnými výsledky. Na území Velkých Losin vyvěrají léčivé termální sirné prameny, jenž blahodárně působí na pohybový aparát, nervovou soustavu a kožní nemoci (lupenku, ekzém).

Napíšte nám

Používate zastaralý internetový prehliadač, preto sa niektoré prvky stránky nemusia zobrazovať správne. Pre zlepšenie zobrazovania stránok a zvýšenie bezpečnosti na internete Vám odporúčame používať niektorý z moderných prehliadačov.